skip to Main Content
profronde-sponsor-logo-1twente
profronde-sponsor-logo-aandagt
profronde-sponsor-logo-riwald
profronde-sponsor-logo-eshuis-accountants
profronde-sponsor-logo-thuisgenoten
profronde-sponsor-logo-wessels-schoonmaakdiensten
profronde-sponsor-logo-abn-amro
profronde-sponsor-logo-verzinkerij-twente
profronde-sponsor-logo-herman-media
profronde-sponsor-logo-sight
profronde-sponsor-logo-toonentekst
profronde-sponsor-logo-huuskes-almelo
profronde-sponsor-logo-brusse-masselink
profronde-sponsor-logo-mkb-twente
profronde-sponsor-homepagine-sanger-ibct
profronde-sponsor-logo-weusthuis
profronde-sponsor-homepagine-etmaal
profronde-sponsor-logo-jannie-vleerbos
profronde-sponsor-logo-witzand
profronde-sponsor-logo-almeloos-weekblad
profronde-sponsor-logo-boers-en-lem
profronde-sponsor-logo-gp-plants
profronde-sponsor-logo-iq-makelaars
profronde-sponsor-logo-sportfoto
profronde-sponsor-logo-baker-tilly-berk
profronde-sponsor-verkeersmanagement-oost-nederland
profronde-sponsor-logo-shockmedia
profronde-sponsor-logo-almelo-promotie
profronde-sponsor-logo-hapre
profronde-sponsor-logo-grootgroener
profronde-sponsor-logo-vos-capelle
profronde-sponsor-logo-tekstbureau-ter-doest
profronde-sponsor-logo-hubuz
profronde-sponsor-logo-rollepaal
profronde-sponsor-logo-float-360
profronde-sponsor-logo-nssg
profronde-sponsor-logo-both-social
profronde-sponsor-logo-extend
profronde-sponsor-logo-wis-workwear
profronde-sponsor-homepagine-woon-en-slaap
profronde-sponsor-logo-verkeersmanagement-oost-nederland

Inschrijvingen leeftijd 7-8 jaar

Renners Leeftijd
Reinout Kuiper 4
Lars van Unnik 6
Julius Kuiper 6
Teun Flinterman 6
Kees van Woudenbergh 6
Maurits Ganzeboom 6
Lorense Stiggelbout 6
Milo Van Brink 6
Mete Avcu 6
Luca Euren 6
Anne Fleur Meijer 6
Siem Veneman 6
Mart Kok 7
Thijs Kok 7
Floris Kuiper 7
Sam Eppink 7
Thomas Posma 7
Stan Hannink 7
Lotte Koster 7
Felix Steenbergen 7
Iris Wiggers 7
Noortje Hannink 7
Kay Panders 8
Bram Evertzen 8
Filijne Stiggelbout 8
Jip Ballast 8
Tristan Koskamp 8
Zonne Muskee 8
Romee Folbert 8
Bastiaan de Boer 8
Lucas Meijer 8

* Deelnemers onder de 7 jaar, mogen meefietsen maar buiten mededinging

Inschrijvingen leeftijd 9-10 jaar

Renners Leeftijd
Angelica Tijink 9
Mees Flinterman 9
Anouk Hemmer 9
Neel van Woudenbergh 9
Sterre Visschers 9
Storm Brinks 9
Guus Ganzeboom 9
Gijs van Dijk 9
Sep Noltes 9
Lisa Talens 9
Anouk op de Haar 9
Daan Ballast 9
Renzo Koskamp 9
Gijs Wessels 9
Mila-Thaina Goudbeek 9
Twan Van Brink 9
Jordy Ruepert 10

Inschrijvingen leeftijd 11-12 jaar

Renners Leeftijd
Jesse de Jong 11
Chelsea Niehaus 11
Sven Kok 11
Nick Knol 11
Ellemijn Nijkamp 11
Bram van Dijk 11
Lieve Beersen 11
Stef Evertzen 11
Boudewijn Verweij 11
Theron de Groot 11
Sep Kraaijvanger 11
Noa-Allegra Goudbeek 11
Isa Folbert 11
Quinten Gilde 11
Yannieck De Lange 11
Lennert van der Wal 12
Simon Wiggers 12
Karsten Van Dijk 12
Okke Postma 12
Back To Top